לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-123
או מלאו פרטיכם
 
מחסן ברזל רחובות  
 
מחסן ברזל חולון  
 
מחסן ברזל בראשון לציון  
 
מחסן ברזל בפתח תקווה  
 
מחסן ברזל בכפר סבא  
 
רשתות בניין  
 
ברזל לבניין  
 
מגדלי תקשורת  
 
מחסן ברזל  
 
מוצרי ברזל  
 
מחסן ברזל בדרום  
 
עמודי תקשורת  
 
פרופילים  
 
תוספות בנייה למפעלים  
 
תכנון קונסטרוקציה  
 
פנל לבניה  
 
פנל קיר  
 
פנלים לבנייה  
 
פנלים קיר  
 
מחסן ברזל  

פנלים מבודדים לקיר

פנל קיר עשוי אלומיניום ניתן למצוא במגוון רחב של מבנים, החל מיחידות דיור, מחסנים ועוד מגוון מבנים תעשייתיים מסוגים שונים. חומר זה נחשב איכותי מאוד לא רק בזכות העובדה שניתן להשתמש בו במגוון רחב של שימושים אלא גם בגלל העובדה שהוא יכול להכיל חומרים מבודדים, כגון פוליארטין, צמר סלעים וקל-קר, אשר ניתן להכניס בין שני הפנלים ובכך לשמור על בידוד המקום. בדרך כלל נהוג להשתמש בחומרים אלו לצרכים מגוונים, על גבי קירות בפנים המבנה וכן בחלקיו החיצוניים וכן ניתן להשתמש בהם על גבי גגות ותקרות.

שימוש בכל סוג של פנל מבודד לקיר נעשה מתוך כוונה שונות, למשל, מתוך כוונה ליהנות מבנייה קלה, בנייה שלוקחת מעט מאוד זמן ומאפשרת שימוש נרחב ומקיף לצרכים שונים. כך למשל, נהוג להשתמש בבנייה זו לצרכי מגורים וכן לצרכים מסחריים ותעשייתיים. פנלים קיר הם אלמנט ייחודי וחשוב לשם כך.

שנית, נהוג להשתמש בפנלים אלו לצרכי בידוד, זאת על מנת למנוע כניסה של קולות ורעשים מבחוץ, לכן לא פעם נמצא שימוש בפנאלים אלו באולפני הקלטות ובמקומות אחרים בהם יש צורך לשמור על חדר שקט. בנוסף אפשר ליהנות באמצעות פנל קיר מבידוד מפני חום, במקרים בהם יש צורך או רצון לשמור על טמפרטורת החדר. חשוב להבהיר עוד, שפנל זה משמש גם כחוסם אש במקרים רבים.

על מנת לבחור פנל קיר, יש להשתמש בידע ובניסיון של אנשי מקצוע, הם יוכלו לעזור לכם לבחור את הפנלים שמתאימים לצרכים שלכם וכן תוכלו להחליט איזה סוג פנל יכול להתאים לאופי המבנה.

צריך לזכור התקנת פנלים קיר יכולים להתבצע באופן עצמאי, אך עדיף תמיד לתת לאיש מקצוע להתקין אותם, כך הוא ידע בדיוק כיצד להכניס את החומרים המבודדים בצורה טובה וכן הוא יוכל לבצע את ההתאמות הנדרשות לתנאי השטח. במידה ורוצים ניתן לבחור פנלים קיר דקורטיביים שיכולים להשתלב בצורות שונות עם עיצוב המבנה הפנימי והחיצוני. על כן רצוי מאוד להיעזר באמצעים שונים לצורך כך, למשל אמצעי הדמיה של המבנה.

אם אתם רוצים לדעת עוד על פנלים קיר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם הצוות שלנו בע.מעין תעשיות. אנחנו נשמח להציג בפניכם פנלים מבודדים מסוגים שונים. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולכל עניין. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פאנל קיר

פנל מבודד | פנלים מבודדים

 
טלפון: 072-33-80-123       פקס: 08-8581041        דוא"ל: Am769@bezeqint.net        כתובת: צומת ראם
מחסן ברזל רחובות    מחסן ברזל חולון    מחסן ברזל בראשון לציון    מחסן ברזל בפתח תקווה    מחסן ברזל בכפר סבא    רשתות בניין    ברזל לבניין    מגדלי תקשורת    מחסן ברזל    מוצרי ברזל    מחסן ברזל בדרום    עמודי תקשורת    פרופילים    תוספות בנייה למפעלים    תכנון קונסטרוקציה    פנל לבניה    פנל קיר    פנלים לבנייה    פנלים קיר    מחסן ברזל   


 פנל מבודד ע.מעין שיווק