לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-123
או מלאו פרטיכם
 
מחסן ברזל רחובות  
 
מחסן ברזל חולון  
 
מחסן ברזל בראשון לציון  
 
מחסן ברזל בפתח תקווה  
 
מחסן ברזל בכפר סבא  
 
רשתות בניין  
 
ברזל לבניין  
 
מגדלי תקשורת  
 
מחסן ברזל  
 
מוצרי ברזל  
 
מחסן ברזל בדרום  
 
עמודי תקשורת  
 
פרופילים  
 
תוספות בנייה למפעלים  
 
תכנון קונסטרוקציה  
 
פנל לבניה  
 
פנל קיר  
 
פנלים לבנייה  
 
פנלים קיר  
 
מחסן ברזל  

פנל מבודד

אם אתם עומדים בפני בניית בית קרקע בעיר במושב או בקיבוץ יש לכם כמה אפשרויות לבנייה. אתם יכולים כמובן לבחור בשיטה המוכרת יותר והמקובלת יותר והיא בנייה באמצעות בטון, ואתם יכולים לבחור בשיטה שאולי עדיין אינה מוכרת ופופולארית כמו בטון אך היא הולכת ותופסת תאוצה רבה ככל שעובר הזמן והיא בנייה באמצעות פנל מבודד. זו שיטה עם המון יתרונות וניתן לראות מסביב עוד ועוד בתים שצצים כפטריות אחרי הגשם שבנויים בשיטה הזו, וכמו שזה נראה זו שיטה שתהיה מהר מאוד המובילה הן בגלל מהירות הבנייה, הן בגלל הבידוד האיכותי שבנייה קונבנציונאלית לא משתווה לו, והן בגלל האיכות הגבוהה.

מהי שיטת בנייה זו?
שיטת הבנייה באמצעות פנל מבודד היא בנייה באמצעות פנלים מאלומיניום תרמי, שבתוכו יש חומר שנקרא פוליסטירן (יש אפשרות לחומרי בידוד אחרים) ועובי הפנל נע בין 7.5 ס"מ ועד ל-15 בעיקר בגגות. מדובר על פנלים איכותיים שמשתלבים נהדר והם עמידים לא פחות מאשר בטון ויש שיגידו אף יותר בפני פגעי מזג אויר ומפגעים אחרים. פנל מבודד מגיע כיחידה אותה מחברים עם יחידות אחרות וככה בונים במהירות בתים, משרדים ובעצם כל מבנה שעולה על הדעת. בשיטת בנייה זו אין בעיה לרצף את הבית כמו שרוצים, אין בעיה לעצב אותו כפי שתמיד חלמנו, והעיקר, זו בנייה שלוקחת הרבה פחות זמן מאשר בנייה רגילה.

משתלבת נהדר עם ממ"ד
היום כל בית חייב שיהיה לו ממ"ד, ולכן בנייה קלה באמצעות פנלים מבודדים צריכה לכלול גם חדר כזה. אין שום בעיה לעשות שימוש בפאנלים מבדדים בשאר הבית ולחבר את הבית עם ממ"ד, וכשצובעים מבחוץ את הבית בשליכט הוא נראה בדיוק אותו דבר בכל חלקיו. בעיקר כשמדובר על אזורים בהם יש תזוזות קרקע רבות יש יתרון לבנייה קלה מכיוון שהרבה יותר קל וזול לשפץ את הבית אם הוא זז ולא צריך לשבור כמעט שום דבר. לא לחינם רבים באזורים כאלו מעדיפים את הבנייה הקלה על פני האופציה השנייה, במידה והם חושבים לטווח הרחוק.

ניתן לבנות כל דבר
לא רק בתים ניתן לבנות באמצעות אותם פנלים מבודדים. ניתן לבנות ככה חניות, ניתן לסגור ככה מרפסות, להוסיף חדרונים (כמו חדרי כביסה) לבנות מחסנים, ולבנות כל דבר אחר. 

פאנלים מבודדים קונים רק ב ע. מעין תעשיות בע"מ.
אם אתם חושבים לבנות את הבית שלכם עם פנלים מבודדים ומחפשים את החברה הטובה ביותר שמשווקת את אותם פנלים, חברת ע. מעין תעשיות בע"מ היא החברה אותה אתם מחפשים. לחברה צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב והוא יסייע לכם לבחור את הפנלים הדרושים לכם כמו גם הגודל, הבידוד הפנימי וכל השאר. לא לחינם מאות לקוחות כבר נהנים מבתים עמידים ואיכותיים עם פנלים של חברת ע. מעין תעשיות בע"מ.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פאנל אלומיניום

פנל מבודד | פנלים מבודדים

 
טלפון: 072-33-80-123       פקס: 08-8581041        דוא"ל: Am769@bezeqint.net        כתובת: צומת ראם
מחסן ברזל רחובות    מחסן ברזל חולון    מחסן ברזל בראשון לציון    מחסן ברזל בפתח תקווה    מחסן ברזל בכפר סבא    רשתות בניין    ברזל לבניין    מגדלי תקשורת    מחסן ברזל    מוצרי ברזל    מחסן ברזל בדרום    עמודי תקשורת    פרופילים    תוספות בנייה למפעלים    תכנון קונסטרוקציה    פנל לבניה    פנל קיר    פנלים לבנייה    פנלים קיר    מחסן ברזל   


 פנל מבודד ע.מעין שיווק