לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-123
או מלאו פרטיכם
 
מחסן ברזל רחובות  
 
מחסן ברזל חולון  
 
מחסן ברזל בראשון לציון  
 
מחסן ברזל בפתח תקווה  
 
מחסן ברזל בכפר סבא  
 
רשתות בניין  
 
ברזל לבניין  
 
מגדלי תקשורת  
 
מחסן ברזל  
 
מוצרי ברזל  
 
מחסן ברזל בדרום  
 
עמודי תקשורת  
 
פרופילים  
 
תוספות בנייה למפעלים  
 
תכנון קונסטרוקציה  
 
פנל לבניה  
 
פנל קיר  
 
פנלים לבנייה  
 
פנלים קיר  
 
מחסן ברזל  

פנל מבודד לבנייה ירוקה

בנייה בת-קיימא צוברת תאוצה במדינת ישראל, וכחלק מכך ניתן להצביע על עלייה ברצון של אנשים להפוך את הבית שלהם ליעיל יותר מבחינת חיסכון באנרגיה ומים. ההתייעלות באה לידי ביטוי בתכנון הקונסטרוקציה בצורה נכונה, הקמה של פתחי אוויר במקומות המתאימים והתקנה של פנלים מבודדים.

היתרון הגדול של פנל מבודד כחלק מבנייה ירוקה הוא היכולת למנוע חדירה של חום מבוץ אל תוך המבנה. בדרך זו אנו יכולים להפחית את השימוש באמצעי קירור כמו מזגן, אשר רק פוגעים בכיס שלנו ובסביבה.

מתקינים פנל מבודד ומתחילים לחסוך
תחשבו על כך, התקנה של פנלים מבודדים עשויה להטיב עם הכיס שלכם בתוך זמן קצר ולהפוך את הבית שלכם לכזה שמתוכנן בצורה הרבה יותר נבונה. הרי חבל לשפוך כסף לשווא על צריכת אנרגיה חשמלית מיותרת במקרים מעין אלו, שיש פתרון מעבר לפינה.

בכדי להעצים את המודל של הבנייה הירוקה, לצד התקנתם של הפנלים המבודדים, תוכלו להיעזר במומחה שיוכל להכווין אתכם ולהסביר לכם אילו שינויים אתם צריכים לערוך בביתכם. רק שימו לב שתמיד יהיה עדיף לתכנן את הבית במסגרת הגישה הירוקה עוד בשלב הקונסטרוקציה, שכן בדרך כזו אין צורך לשנות כליל את כל המבנה כאשר הוא קיים, מה שרק הופך את הכול להרבה יותר סבוך.

משפרים דרמטית את איכות החיים בין רגע
תארו לכם מצב שבו אתם נחים בביתכם. שקט נמצא בכל עבר, ואין אתם צריכים להתמודד עם חששות שמא השכנים יריבו ותצטרכו לשמוע אותם או שיחדור לכם רעש חיצוני שרק יפריע לכם לנוח. היופי בהתקנה של פנלים מבודדים זה האפקטיביות שמאפיינת אותם והשינוי המשמעותי באיכות החיים שניתן לחוש בה בין רגע. אם אתם לא מוכנים להתפשר על איכות החיים שלכם ושל בני המשפחה שלכם, התקנה של פנלים מעין אלו זה משהו שלא יהיה כדאי לכם לוותר עליו.

מתמודדים עם החוק ומתנתקים מהרעש
שני היתרונות הבולטים ביותר של פנלים מבודדים הם היכולת שלהם לעזור לנו להתמודד עם חדירה של חום למבנה ואטימה אפקטיבית של רעשים. כך שלצד החיסכון האנרגטי שהזכרנו לעיל, אתם תוכלו ליהנות מבית שקט יותר. אם אתם נמצאים בסביבה עם שכנים רועשים או שאתם רוצים להפוך את חדר השינה שלכם ושל הילדים לנקי מרעשים, התקנה של פנלים מבודדים יהוו את הפתרון המושלם.

הפנלים השונים בנויים מחומרים שונים, ובהתאם לכך משתנה האפקטיביות שלהם ויכולתם לעמוד בציפיות שלנו. כך שלפני שאתם בוחרים להתקין פנלים בביתכם, שימו לב שאתם לוקחים את הזמן בכדי להתייעץ עם צוות מבין עניין כמו זה של ע.מעין תעשיות.

אצל ע.מעין תעשיות מתעסקים מזה שנים רבות עם התקנת פנלים מבודדים על כל סוגיהם, ולפיכך אם אתם רוצים לקחת את איכות החיים שלכם שלב אחד קדימה, הם הכתובת בשבילכם.
 
פאנל לבניה קלה
 
טלפון: 072-33-80-123       פקס: 08-8581041        דוא"ל: Am769@bezeqint.net        כתובת: צומת ראם
מחסן ברזל רחובות    מחסן ברזל חולון    מחסן ברזל בראשון לציון    מחסן ברזל בפתח תקווה    מחסן ברזל בכפר סבא    רשתות בניין    ברזל לבניין    מגדלי תקשורת    מחסן ברזל    מוצרי ברזל    מחסן ברזל בדרום    עמודי תקשורת    פרופילים    תוספות בנייה למפעלים    תכנון קונסטרוקציה    פנל לבניה    פנל קיר    פנלים לבנייה    פנלים קיר    מחסן ברזל   


 פנל מבודד ע.מעין שיווק