לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-123
או מלאו פרטיכם
 
מחסן ברזל רחובות  
 
מחסן ברזל חולון  
 
מחסן ברזל בראשון לציון  
 
מחסן ברזל בפתח תקווה  
 
מחסן ברזל בכפר סבא  
 
רשתות בניין  
 
ברזל לבניין  
 
מגדלי תקשורת  
 
מחסן ברזל  
 
מוצרי ברזל  
 
מחסן ברזל בדרום  
 
עמודי תקשורת  
 
פרופילים  
 
תוספות בנייה למפעלים  
 
תכנון קונסטרוקציה  
 
פנל לבניה  
 
פנל קיר  
 
פנלים לבנייה  
 
פנלים קיר  
 
מחסן ברזל  

פנל מבודד

כמה פעמים ישבתם בתוך החדר והרגשתם כיצד כל החום מבחוץ נכנס פנימה וגורם לכם אי נוחות, זאת למרות שהחלונות סגורים והדלת נעולה? כמה פעמים ישבתם בתוך החדר בבית ושמעתם בלי הפסקה קולות ורעשים מבחוץ, קולות ורעשים שהפריעו את מנוחת הצהריים שלכם והפריעו לכם להתרכז במעשיכם, הקשו עליכם להקשיב למוזיקה או לצפות בטלוויזיה?

בשביל להימנע מכל זה, כל מה שהייתם צריכים זה פנל מבודד, כאלה שנהוג להתקין באולפני הקלטות, תוספות בנייה ומבנים תעשייתיים שונים במטרה למנוע כניסה של רעשים חיצוניים וכן השפעות אחרות כגון תנאי מזג אוויר. פנל מבודד הוא בין החומרים המובילים כיום לצורך שמירה על תנאי החדר כפי שהם, במילים אחרות, נהוג להשתמש בחומר זה על מנת ליהנות מבידוד מוחלט של החדר.

הרעיון של חדרים מבודדים הוא לא חדש, אך במהלך השנים הוא זכה לשדרוג, בין היתר בגלל החשיבות המרכזית שתופס בשנים האחרונות התחום של איכות הסביבה. כידוע, כשהחדר נהנה מבידוד, אין צורך להדליק מזגן או מערכות מיזוג אוויר אחרות שעלולות לזהם את הסביבה. כמו כן, השימוש בפנל מבודדים מאפשר גם להימנע מאלמנטים שונים שאמורים להקל עלינו בכל הקשור לאקוסטיקה של החדר. כך למשל אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר בפנלים מבודדים במקומות בהם יש צורך לשמור על חדרים שקטים, החל מחדרי שינה, חדרי ילדים, משרדים, אולפני הקלטות ועוד מגוון מקומות בהם יש צורך לשמור על אקוסטיקה נקייה מרעשים.

כאמור אם אתם רוצים ליהנות מחדר מבודד ושקט, זה הזמן לחשוב על התקנת פנל מבודד מסוגים שונים.

בשביל זה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע שקשור לפנלים מבודדים. ע.מעין תעשיות מציעה לכם מגוון רחב של פנלים מבודדים מסוגים שונים. אתם יכולים לפנות אלינו עוד היום, והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הידעתם?
השימוש בפנלים מבודדים החל בשנים האחרונות להיות פופולארי מאוד, בין היתר בזכות העובדה שמדובר בפנלים הרבה יותר איכותיים מאשר בעבר, כיום הפנלים כוללים אפשרות להכניס ביניהם חומרים מבודדים כמו צמר סלעים, קל-קר ופוליאורתין.

מדובר על חומרים ברמה גבוהה מאוד, שמאפשרת בידוד באזורים שונים, לא רק בקירות או במשטחים גלויים לעין אלא גם בידוד תת רצפתי, הקצפת חיבורים ועוד.

יש לציין שמדובר בחומרים ידידותיים לסביבה, לא רעילים, שעומדים בכל תקנים הבינלאומיים, הם מאוד גמישים, נפוצים ונוחים לשימוש.
פנלים מבודדים

פנל מבודד | פנלים מבודדים

 
טלפון: 072-33-80-123       פקס: 08-8581041        דוא"ל: Am769@bezeqint.net        כתובת: צומת ראם
מחסן ברזל רחובות    מחסן ברזל חולון    מחסן ברזל בראשון לציון    מחסן ברזל בפתח תקווה    מחסן ברזל בכפר סבא    רשתות בניין    ברזל לבניין    מגדלי תקשורת    מחסן ברזל    מוצרי ברזל    מחסן ברזל בדרום    עמודי תקשורת    פרופילים    תוספות בנייה למפעלים    תכנון קונסטרוקציה    פנל לבניה    פנל קיר    פנלים לבנייה    פנלים קיר    מחסן ברזל   


 פנל מבודד ע.מעין שיווק