לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-123
או מלאו פרטיכם
 
מחסן ברזל רחובות  
 
מחסן ברזל חולון  
 
מחסן ברזל בראשון לציון  
 
מחסן ברזל בפתח תקווה  
 
מחסן ברזל בכפר סבא  
 
רשתות בניין  
 
ברזל לבניין  
 
מגדלי תקשורת  
 
מחסן ברזל  
 
מוצרי ברזל  
 
מחסן ברזל בדרום  
 
עמודי תקשורת  
 
פרופילים  
 
תוספות בנייה למפעלים  
 
תכנון קונסטרוקציה  
 
פנל לבניה  
 
פנל קיר  
 
פנלים לבנייה  
 
פנלים קיר  
 
מחסן ברזל  

פנל מבודדים לבנייה

במדינה כמו ישראל יש חשיבות עצומה לבנייה מבודדת, זה נכון הן בבנייה לצורכי מגורים והן בבנייה לצורכי מסחר, תעשייה וכל תחום אחר. הרעיון של בנייה מבודדת הוא שטמפרטורת החדר נשמרת ולא נכנס קור או חום פנימה. במדינה כמו ישראל בה מרבית השנה חם, בשביל לשמור על חדר שאיננו מושפע מכך, יש להשתמש באלמנטים שונים של בידוד, ביניהם אפשר למצוא פנל מבודדים.

פנלים מבודדים , הם פנלים שמיועדים בעיקר לבנייה קלה, מדובר בפנלים שמאפשרים לסגור מרפסת, לסגור חדרים, פנלים לקירוי וכן פנלים לבניית מבנים חיצוניים. כפי שניתן להבין מדוע במצבים בהם תיתכן השפעה קיצונית של מזג האוויר על מי שנמצא בתוך החדר. אם ניקח דוגמא פנל מבודדים שמיועד לצורך סגירת מרפסת, הרי ברור מאליו שאלמלא פנל זה, מעצם העובדה שהמרפסת נמצאת באזור חם (מאחר ומדובר באזור שגובל עם השטח החיצוני), הרי שיש צורך בפנל שימנע כניסה של חום פנימה.

השימוש בפנל מבודד מוכר כאמור במסגרת בנייה קלה, אנחנו יכולים למצוא את זה גם במסגרת שימוש בקירות גבס, אז נהוג להטמין בין הקירות חומרים מבודדים בשביל לשמור על טמפרטורת החדר וכן לשמור על האקוסטיקה בו. זו סיבה נוספת מדוע נהוג להשתמש בפנלים מבודדים, שכן כך אפשר לשמור על בידוד מפני רעשים ולמנוע כניסה של קולות לא מבוקרים מבחוץ. השימוש בפנל מבודדים לצורך זה פופולארי מאוד בקרב חדרי ילדים, חדרי עבודה וכן חדרים אחרים אשר עלולים להיות מושפעים מרעשים חיצוניים, למשל, חדרים שגובלים עם קירות שפונים כלפי חוץ.

השימוש בפנלים מבודדים יכול להתבצע באמצעים שונים, אך מה שנכון הוא לעשות את זה אחרי קבלת ייעוץ מאיש מוסמך אשר מתמחה גם בתחום הפנלים וגם בתחום של הבידוד. השימוש בפנל מבודדים יכול להיות מאוד אפקטיבי אך יש צורך לבצע אותו בדרכים נכונות. לכן חשוב להקפיד על קבלת ייעוץ מאיש מקצוע ובשימוש בפנלים איכותיים אשר יכולים להחזיק זמן רב.

על מנת לקבל ייעוץ וכן לרכוש פנלים מבודדים ברמה גבוהה, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אצלנו בחברת ע.מעין תעשיות תוכלו למצוא דוגמאות שונות של פנל מבודדים. אתם יכולים ליצור איתנו קשר עוד היום והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. אתם יכולים לעשות זאת דרך האינטרנט או בטלפון. הצוות שלנו מטפל בפניות של לקוחות רבים והוא ישמח לעזור גם לכם בבחירת פנלים ברמה הגבוהה ביותר לכל צורך שהוא. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פנלים

פנל מבודד | פנלים מבודדים

 
טלפון: 072-33-80-123       פקס: 08-8581041        דוא"ל: Am769@bezeqint.net        כתובת: צומת ראם
מחסן ברזל רחובות    מחסן ברזל חולון    מחסן ברזל בראשון לציון    מחסן ברזל בפתח תקווה    מחסן ברזל בכפר סבא    רשתות בניין    ברזל לבניין    מגדלי תקשורת    מחסן ברזל    מוצרי ברזל    מחסן ברזל בדרום    עמודי תקשורת    פרופילים    תוספות בנייה למפעלים    תכנון קונסטרוקציה    פנל לבניה    פנל קיר    פנלים לבנייה    פנלים קיר    מחסן ברזל   


 פנל מבודד ע.מעין שיווק