לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-123
או מלאו פרטיכם
 
מחסן ברזל רחובות  
 
מחסן ברזל חולון  
 
מחסן ברזל בראשון לציון  
 
מחסן ברזל בפתח תקווה  
 
מחסן ברזל בכפר סבא  
 
רשתות בניין  
 
ברזל לבניין  
 
מגדלי תקשורת  
 
מחסן ברזל  
 
מוצרי ברזל  
 
מחסן ברזל בדרום  
 
עמודי תקשורת  
 
פרופילים  
 
תוספות בנייה למפעלים  
 
תכנון קונסטרוקציה  
 
פנל לבניה  
 
פנל קיר  
 
פנלים לבנייה  
 
פנלים קיר  
 
מחסן ברזל  

פנל מבודדים

מי שמכיר את עולם הבנייה מקרוב יודע, שכיום נהוג להשתמש יותר ויותר בפנלים מבודדים, בוודאי כשמדובר בבנייה קלה לצורכי תוספות בנייה של מבנים קיימים. כמו כן נהוג להשתמש בפנל מבודד לבנייה לצורך סגירת מרפסת, חלוקת חדרים ועוד. המטרה של פנלים מבודדים הוא להחליף למעשה את הבנייה המסורתית שהיתה מוכרת לנו במשך שנים, בנייה באמצעות מלט ולבנים.

הסיבה שהשימוש בפנלים לבנייה הוא כל כך נפוץ היא, שמדובר בחומרים הרבה יותר זולים, יכולת ההרכבה שלהם פשוטה מאוד, הם חוסכים זמן, וכן הם מאפשרים לנו ליהנות מבנייה ידידות לסביבה, שכן מדובר בבנייה מבודדת אשר מונעת חדירה של חום ורעשים אל תוך המבנה.

מה זה פנל מבודד? מדובר למעשה בפלטות גדולות אשר באמצעותן ניתן לצפות את המבנה. את המבנה ניתן להתקין באמצעים שונים, בדרך כלל באמצעות מבני מתכת מגוונים, והפנלים מאפשרים לכסות אותם. הפנלים עשויים חומרים קשיחים וחזקים, אלומיניום שמאפשר בידוד מוחלט מפני כול גורם חיצוני, החל מטמפרטורה ועד לרעשים ואפילו אש. הסיבה שמשתמשים בפנלים אלו היא, שבמשך השנים התברר שמבני עץ רגילים בהם היה נהוג לבצע בנייה קלה בעבר, אינם עמידים לאורך זמן ואינם יכולים להחזיק מעמד בשריפות גדולות, לעומת זאת מבנים עם פנלים לבנייה כן מחזיקים מעמד והם חסינים מפני אש.

אלמנט חשוב, כאמור, בשימוש בפנלים מבודדים הוא, שמשך זמן הבנייה שלהם הוא מינימאלי, מדובר על חודש עד שבועות בודדים, זה הרבה פחות מהזמן בו לוקח לבנות עמודי בטון. חשוב להבהיר, שחלק גדול מהתהליך הבנייה נעשה במפעל, כך שבזמן העבודה בשטח לא נוצרת פסולת בנייה, מה שאומר שגם מבחינת זיהום הסביבה, בנייה קלה הרבה יותר נוחה ונעימה, אך חשוב לא פחות, זה חוסך המון זמן בתהליך. שכן כל מה שצריך לעשות זה להביא את האלמנטים השונים לשטח ולהרכיב אותם. מן הסתם, עצם זה שהבנייה מתבצעת מהר, לא גורמת נזק למבנה ולא פוגעת בתהליך הבנייה עצמו או בעיצוב והגימור של המבנה. לכן אנשים רבים בוחרים להשתמש באפשרות של פנלים לבנייה.

לסיום, אם אתם מחפש פנל לבנייה, זה הזמן שלכם לפנות אלינו, ע.מעין תעשיות בע"מ, הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ותקבל מגוון הצעות מחיר אטרקטיביות אודות פנלים לבנייה מסוגים שונים. אתם יכולים לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון, הצוות שלנו תמיד ישמח לעמוד לרשותכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פנל לבנייה

פנל מבודד | פנלים מבודדים

 
טלפון: 072-33-80-123       פקס: 08-8581041        דוא"ל: Am769@bezeqint.net        כתובת: צומת ראם
מחסן ברזל רחובות    מחסן ברזל חולון    מחסן ברזל בראשון לציון    מחסן ברזל בפתח תקווה    מחסן ברזל בכפר סבא    רשתות בניין    ברזל לבניין    מגדלי תקשורת    מחסן ברזל    מוצרי ברזל    מחסן ברזל בדרום    עמודי תקשורת    פרופילים    תוספות בנייה למפעלים    תכנון קונסטרוקציה    פנל לבניה    פנל קיר    פנלים לבנייה    פנלים קיר    מחסן ברזל   


 פנל מבודד ע.מעין שיווק