לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-123
או מלאו פרטיכם
 
מחסן ברזל רחובות  
 
מחסן ברזל חולון  
 
מחסן ברזל בראשון לציון  
 
מחסן ברזל בפתח תקווה  
 
מחסן ברזל בכפר סבא  
 
רשתות בניין  
 
ברזל לבניין  
 
מגדלי תקשורת  
 
מחסן ברזל  
 
מוצרי ברזל  
 
מחסן ברזל בדרום  
 
עמודי תקשורת  
 
פרופילים  
 
תוספות בנייה למפעלים  
 
תכנון קונסטרוקציה  
 
פנל לבניה  
 
פנל קיר  
 
פנלים לבנייה  
 
פנלים קיר  
 
מחסן ברזל  

פנל לבניה קלה

לפני מספר שנים נכנס ללקסיקון של עולם הבניה המושג, בנייה קלה. במהלך השנים הוא תפס תאוצה וכיום מגוון רחב של מבנים נבנו בעזרת אלמנטים של בנייה קלה וכן בלא מעט מבנים נוספו תוספות בנייה באמצעות אלמנטים אלו.

הרעיון של בנייה קלה הוא, בנייה שמתבצעת תוך זמן קצר, לא פעם מדובר על מערכות קיימות שרק צריך להרכיב אותן, כשהבנייה עצמה מתבצעת בחלקים במשקל קל, לעיתים עד 50 ק"ג למטר מרובע. כשהשלד עצמו עשוי פלד או אלומיניום. זו הסיבה שאנחנו יכולים למצוא פנלים לבניה קלה אשר מורכבים מאלומיניום מסוגים ובעיצובים שונים.

לבניה קלה יש יתרונות רבים ולכן לא מעט קבלנים, בפרט קבלני שיפוצים, ממליצים עליה.

ראשית, שימוש בפנל מבודד לבנייה קלה הוא הרבה יותר זול מאשר כל סוג של בנייה אחרת. זה טבעי, מאחר ומדובר בבנייה שדורשת בעיקר הרכבה ופחות הליך של בנייה. כמו כן אין הרבה פסולת בנייה, המבנה עצמו הוא קל ואין צורך להשתמש בהרבה חומרים בעת הבנייה.

שנית, משך זמן העבודה הוא קצר מאוד. בעוד שמבנה רגיל לוקח שנה ומעלה בשביל לסיים, הרי שבניה קלה דורשת מספר חודשים ולא יותר מזה. אפשר לסיים את הפרויקט במהרה, מה שחוסך לא רק זמן אלא גם עלויות. זו אחת הסיבות שבמקרי חירום משתמשים באפשרות של בנייה קלה ולא במבנים רגילים.

שלוש, פנל לבניה קלה הוא הרבה יותר ידידותי לסביבה מאשר כל חומר אחר. הוא נקי יותר, הוא שומר על בידוד, הוא לא יוצר זיהום בשום שלב, הוא לא יוצר פסולת בנייה. במילים אחרות הוא פשוט ידידותי הרבה יותר לסביבה מאשר כל סוג של חומר אחר.

ארבע, בניה קלה היא לא רק מבודדת אלא גם אטומה למים, המבנה אטום באופן הרמטי מה שמאפשר ליהנות ממנו לאורך זמן ולעבור איתו גם תנאי מזג אוויר קיצונים, כמו אלו הצפויים בחורף.

כמו שציינו ניתן למצוא מגוון רחב של פנלים מבודדים לבנייה קלה. כל מה שצריך לעשות זה לחפש את הפנל לבניה קלה שיתאים לצרכים שלנו.

לסיום, אם אתם מחפשים פנלים לבנייה קלה זה הזמן לפנות אלינו, ע. מעין תעשיות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. אתם יכולים לפנות אלינו דרך הטלפון או האתר, ותוך זמן קצר נחזור אליכם. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של פנלים שיוכלו לשרת אתכם בצורות מגוונות. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
פאנל לבניה קלה

פנל מבודד | פנלים מבודדים

 
טלפון: 072-33-80-123       פקס: 08-8581041        דוא"ל: Am769@bezeqint.net        כתובת: צומת ראם
מחסן ברזל רחובות    מחסן ברזל חולון    מחסן ברזל בראשון לציון    מחסן ברזל בפתח תקווה    מחסן ברזל בכפר סבא    רשתות בניין    ברזל לבניין    מגדלי תקשורת    מחסן ברזל    מוצרי ברזל    מחסן ברזל בדרום    עמודי תקשורת    פרופילים    תוספות בנייה למפעלים    תכנון קונסטרוקציה    פנל לבניה    פנל קיר    פנלים לבנייה    פנלים קיר    מחסן ברזל   


 פנל מבודד ע.מעין שיווק