לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-123
או מלאו פרטיכם
 
מחסן ברזל רחובות  
 
מחסן ברזל חולון  
 
מחסן ברזל בראשון לציון  
 
מחסן ברזל בפתח תקווה  
 
מחסן ברזל בכפר סבא  
 
רשתות בניין  
 
ברזל לבניין  
 
מגדלי תקשורת  
 
מחסן ברזל  
 
מוצרי ברזל  
 
מחסן ברזל בדרום  
 
עמודי תקשורת  
 
פרופילים  
 
תוספות בנייה למפעלים  
 
תכנון קונסטרוקציה  
 
פנל לבניה  
 
פנל קיר  
 
פנלים לבנייה  
 
פנלים קיר  
 
מחסן ברזל  

פנלים מבודדים לבניינים

ישנו טרנד הולך וגובר אשר לפיו חברות הייטק במרכז הארץ מנסות לייעל את תפקוד החברה שלהן. הרצון להביא להתייעלות בתפוקת העובדים מגיעה עם רעיונות שונים, וביניהם ניתן למנות התקנה של פנלים מבודדים לבניינים. חברות מכל הגדלים, אשר שוכרות משרדים בבניינים, מבינות שהם הן רוצות לראות את העובדים מפוקסים יותר בעבודה, השקט עשוי להביא את הבשורה.

פנלים מבודדים – המפתח לישיבה פורייה במשרד
יוצא לכם לפעמים לקיים פגישה או ישיבת עבודה במשרדי החברה ולהתמודד עם רעשים חיצוניים שמסיחים את דעתכם? יש פתרון למצב! התשובה הטובה ביותר לרעשים שחודרים אל תוך חדר הישיבות היא להתקין פנלים מבודדים איכותיים. כאלה אשר מסוגלים לחסום את הרעש באופן כמעט הרמטי, ולהביא לעבודה הרבה יותר פורייה מהצד שלכם ושל העובדים שלכם.

כאשר שקט שורר בחדר הישיבות של החברה שלכם, ומתקיימת לה פגישה עם העובדים, היא תוכל להיות הרבה יותר פורייה ואפקטיבית. הרי הזמן הזה שהיה עלול ללכת לאיבוד אילולא לא היו מותקנים פנלים מבודדים, היה רק מעכב את התקדמות החברה והמטרות שאתם מציבים לנגד עיניכם.

התקנת פנלים – לא רק לבידוד רעשים
כדאי לדעת שאם אתם שוקלים להתקין פנלים במשרדים שלכם לשם בידוד רעשים ושיפור תפוקת העבודה, תוכלו ליהנות גם מבידוד חום. פנלים מסוגים למנוע חדירה של חום חיצוני אל פנים המשרדים שלכם, מה שעשוי להוביל אתכם לחיסכון משמעותי כנגזרת מצמצום השימוש במזגן.

אמנם בשיא חודשי הקיץ בוודאי תמשיכו לעשות שימוש במזגנים, אבל עם פנלים מבודדים אתם עשויים לוותר על השימוש במזגן בחודשי המעבר. כמובן שאם אתם רוצים להבטיח שהכול מתבצע כשורה, וההתקנה נעשית במקצועיות, יהיה עליכם לפנות אל חברה עם מוניטין טוב בתחום, כמו ע.מעין תעשיות.

התקנת פנל מבודד – אז איך עושים זאת?
מומלץ יהיה לפנות אל חברה שמתמחה בהתקנה של פנלים מבודדים עוד בטרם נבנה השלד המוגמר של הקונסטרוקציה, אם כי גם במצב השני ניתן להתקין פנלים. ההתקנה של הפנלים יכולה להיעשות בכל קיר, ובין היתר גם ברצפה ובתקרה. כלומר ניתן לאטום בעזרת אותם פנלים את החדר המבוקש מכל הכיוונים.

ישנה חשיבות גבוהה לחברה שבה אנו בוחרים כאשר אנו הולכים על האפשרות של התקנת פנלים מבודדים, שכן הרי בוודאי שלא נרצה להיתקל במצב שבו אנו נאלצים להתמודד עם פנלים שמותקנים בצורה רשלנית במבנה שלנו או שהחברה אליה פנינו התקינה פנלים לא איכותיים.

אם אתם רוצים להבטיח את שביעות רצונכם ולהביא לשינוי משמעותי בחדירת הרעשים לחדרי העבודה במשרדים שלכם, אזי אל תחשבו פעמיים ותבחרו אך ורק בשירותיה של ע.מעין תעשיות. הם יעזרו לכם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר, וזאת כאשר הם ישמחו להסביר לכם על הפנלים השונים שניתן לעשות בהם שימוש לשם השגת המטרות שלכם.
 
 
פאנל לבניה קלה
 
טלפון: 072-33-80-123       פקס: 08-8581041        דוא"ל: Am769@bezeqint.net        כתובת: צומת ראם
מחסן ברזל רחובות    מחסן ברזל חולון    מחסן ברזל בראשון לציון    מחסן ברזל בפתח תקווה    מחסן ברזל בכפר סבא    רשתות בניין    ברזל לבניין    מגדלי תקשורת    מחסן ברזל    מוצרי ברזל    מחסן ברזל בדרום    עמודי תקשורת    פרופילים    תוספות בנייה למפעלים    תכנון קונסטרוקציה    פנל לבניה    פנל קיר    פנלים לבנייה    פנלים קיר    מחסן ברזל   


 פנל מבודד ע.מעין שיווק