לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-123
או מלאו פרטיכם
 
מחסן ברזל רחובות  
 
מחסן ברזל חולון  
 
מחסן ברזל בראשון לציון  
 
מחסן ברזל בפתח תקווה  
 
מחסן ברזל בכפר סבא  
 
רשתות בניין  
 
ברזל לבניין  
 
מגדלי תקשורת  
 
מחסן ברזל  
 
מוצרי ברזל  
 
מחסן ברזל בדרום  
 
עמודי תקשורת  
 
פרופילים  
 
תוספות בנייה למפעלים  
 
תכנון קונסטרוקציה  
 
פנל לבניה  
 
פנל קיר  
 
פנלים לבנייה  
 
פנלים קיר  
 
מחסן ברזל  

למה משתמשים בפנלים מבודדים?

השימוש בפנלים מבודדים נעשה לנפוץ במיוחד בשנים האחרונות, וזאת בשל ההבנה ההולכת וגוברת לפיה הם טומנים בחובם יתרונות שמסוגלים להביא לשינוי קרדינאלי באיכות החיים של כל בן אדם. פנלים מבודדים מסוגלים למנוע חדירה של רעש חיצוני אל פנים החדר, וזאת לצד צמצום חדירה של חום בתקופה החמה בשנה.

החומרים שבהם נעשה שימוש למען בידוד אפקטיבי הם לרוב צמר סלעים וקל-קר, אם כי ישנם חומרים נוספים שנעשה בהם שימוש, וזאת בהתאם לסוג הספציפי של הפנל שבו מדובר. במאמר נשתף אתכם בשימושים של פנל מבודד, ונסביר לכם כיצד הם מסוגלים לשפר את איכות החיים שלכם ושל בני המשפחה שלכם.

מצמצמים את השימוש במזגן עם פנלים מבודדים
החום שמאפיין את החודשים החמים במדינת ישראל יכול להיות גבוה במיוחד, ובמקרים מסוימים אף בלתי נסבל. הפתרון המובן מאליו יהיה לעשות שימוש במזגן שיפזר אוויר קריר שילטף את פנינו ויאוורר את גופנו, אך נשאלת השאלה: עד כמה השימוש במזגן הכרחי? ובכן, תנו לנו לומר לכם שפנל מבודד עשוי לצמצם באופן ניכר את מידת ההכרחיות של המזגן בביתכם.

ישנם פנלים מבודדים אשר מסוגלים לצמצם במידה חסרת תקדים את החום שעלול היה לפלוש לפנים החדר, כפי שדובר בראשית המאמר. אם אתם מעוניינים להפוך את הסביבה שלכם לירוקה יותר ולצמצם את הוצאות החשמל החודשיות שלכם בצורה ניכרת, אזי התקנה של פנלים בקירות המבנה זוהי אפשרות שלא יהיה כדאי לכם לפסוח עליה.

נותנים לתינוק סביבה טובה יותר לישון בה
דרך נהדרת שבה נוקטים הורים שרוצים להעניק לתינוק שלהם סביבה סטרילית מרעשים, היא התקנה של פנלים מבודדים. כך מצטמצמת חדירת הרעשים לחדר שבו ישן התינוק, מה שיאפשר לו לישון שינה שאיננה מלווה בנדודי שינה מטרידים אשר נובעים מרעשים חיצוניים.

איכות השינה של התינוק שלכם הנה בעלת השפעה ניכרת על היכולת שלו להתפתח כשורה, ואם אתם רוצים לצמצם את הסיכויים של התעכבות בהתפתחות התינוק שלכם, יהיה כדאי לכם להביא בחשבון את האפשרות להתקין פנלים מבודדים בקונסטרוקציה של חדר התינוק.

ע.מעין תעשיות – הכתובת שלכם לפנלים מבודדים
בחירה בפנל מבודד זוהי משימה שיכולה להיות קצת סבוכה, שכן יש כל כך הרבה סוגים של פנלים וחברות שמציעות אותם. ההמלצה שלנו תהיה לבחור בשירותיה של חברת ע.מעין תעשיות, אשר מתמחה בהתקנה של פנלים מבודדים לכל הצרכים.

אצל ע.מעין תעשיות ישמחו לייעץ לכם טלפונית ולהסביר לכם בהרחבה על הסוגים השונים של הפנלים אשר עשויים להתאים למטרות האישיות שלכם. כך שאם עד עתה סבלתם מחום עז שחדר לביתכם או רעשים שפגעו באיכות החיים שלכם, אז הנה, ניתן להביא לשינוי בקלות אם רק עושים את הדבר הנכון ופונים אל המומחים של ע.מעין תעשיות לייעוץ והתקנה של פנלים מבודדים.
 
פאנל לבניה קלה
 
טלפון: 072-33-80-123       פקס: 08-8581041        דוא"ל: Am769@bezeqint.net        כתובת: צומת ראם
מחסן ברזל רחובות    מחסן ברזל חולון    מחסן ברזל בראשון לציון    מחסן ברזל בפתח תקווה    מחסן ברזל בכפר סבא    רשתות בניין    ברזל לבניין    מגדלי תקשורת    מחסן ברזל    מוצרי ברזל    מחסן ברזל בדרום    עמודי תקשורת    פרופילים    תוספות בנייה למפעלים    תכנון קונסטרוקציה    פנל לבניה    פנל קיר    פנלים לבנייה    פנלים קיר    מחסן ברזל   


 פנל מבודד ע.מעין שיווק