לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-123
או מלאו פרטיכם
 
מחסן ברזל רחובות  
 
מחסן ברזל חולון  
 
מחסן ברזל בראשון לציון  
 
מחסן ברזל בפתח תקווה  
 
מחסן ברזל בכפר סבא  
 
רשתות בניין  
 
ברזל לבניין  
 
מגדלי תקשורת  
 
מחסן ברזל  
 
מוצרי ברזל  
 
מחסן ברזל בדרום  
 
עמודי תקשורת  
 
פרופילים  
 
תוספות בנייה למפעלים  
 
תכנון קונסטרוקציה  
 
פנל לבניה  
 
פנל קיר  
 
פנלים לבנייה  
 
פנלים קיר  
 
מחסן ברזל  
בניית חדרי קירור

בניית חדרי קירור

מה היא הדרך הטובה ביותר לבנות חדר קירור איכותי? מאילו חומרים ומרכיבים אחרים מומלץ לבנות את חדר הקירור? למה להעדיף בניית חדרי קירור ושאר השירותים של חברת ע. מעיין תעשיות?

עבור כל אלו אשר חולמים לרכוש או להקים חדר קירור כזה או אחר, הדרך מהחלום עד להגשמתו צריכה לעבור ללא ספק אצל טובי אנשי המקצוע בתחום זה. כל מה שקשור בבניית מוצרים כאלו או אחרים ממתכת מצריך את התכנון היסודי ביותר וכמו כן את הביצוע המושלם. מוצרי ברזל כאלו או אחרים צריכים לא פעם לעמוד בלחצים כבדים ביותר ובעומס עבודה על כן לא ניתן לוותר על איכות המבצעים, החל מהפועל הזוטר ביותר ועד למהנדס החותם על ביצוע העבודה.

בניית חדרי קירור זה לא עניין של מה בכך. חברת ע. מעיין תעשיות עושה את כל אשר נדרש והרבה מעבר לכך על מנת לספק בסופו של דבר את המוצר המוגמר המושלם ביותר. לרשות חברת ע. מעיין תעשיות טובי אנשי הייצור וכמו כן הרבה מאוד מהנדסים המתמחים בתחום ייחודי זה. מתווסף לכל זה השירות האישי אשר ילווה את הלקוח כל הדרך עד לשביעות רצון מלאה.

לבחירת החברה לטובת בניית חדרי קירור חשוב מאוד להיעזר בלקוחות מרוצים. חברת ע. מעיין תעשיות פועלת לאורך שנים ארוכות ומספקת שירותים מעולים ואיכותיים ביותר להרבה מאוד לקוחות הן מהארץ וכמו כן מרחבי יבשות שונות בעולם.  

 
תוספות בנייה לבתי קירור? נסו את שירותי חברת ע. מעיין תעשיות! 
כל שירותי בניית מוצרי מתכת וברזל תחת קורת גג אחת. 5 דונם של שטח הכולל בין השאר מפעל לייצור מוצרי ברזל שונים כמו תוספות בנייה לבתי קירור, סככות למבני תעשייה, קונסטרוקציות רבות לתחום התקשורת ועוד. אחריות מלאה על כל סוגי העבודות וכמו כן מחירים אטרקטיביים ביותר ותנאי תשלום נוחים.

מבני תעשיה בבניה קלה? מה עוד בחברת ע. מעיין תעשיות?
חברת ע. מעיין תעשיות המתמחה בבניית מבני תעשיה בבניה קלה משרתת את ציבור לקוחותיה גם במחסן ייחודי וייעודי של סוגי ברזל שונים ומגוונים הכוללים בין היתר פנלים, צינורות ועוד.  

מוזמנים לקרוא בנוסף:
 
טלפון: 072-33-80-123       פקס: 08-8581041        דוא"ל: Am769@bezeqint.net        כתובת: צומת ראם
מחסן ברזל רחובות    מחסן ברזל חולון    מחסן ברזל בראשון לציון    מחסן ברזל בפתח תקווה    מחסן ברזל בכפר סבא    רשתות בניין    ברזל לבניין    מגדלי תקשורת    מחסן ברזל    מוצרי ברזל    מחסן ברזל בדרום    עמודי תקשורת    פרופילים    תוספות בנייה למפעלים    תכנון קונסטרוקציה    פנל לבניה    פנל קיר    פנלים לבנייה    פנלים קיר    מחסן ברזל   


 פנל מבודד ע.מעין שיווק